Внутрішньо переміщена особа зобов’язана повідомити про зміну місця проживання


10.05.2022 09:41 52

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року №509 (зі змінами) «Про облік внутрішньо переміщених осіб» внутрішньо переміщена особа зобов’язана повідомити про зміну місця проживання уповноваженому органу за новим місцем проживання протягом 10 днів з дня прибуття до нового місця проживання.

Водночас, внутрішньо переміщена особа зобов’язана повідомити уповноважений орган за місцем отримання довідки про добровільне повернення до покинутого постійного місця проживання не пізніш як за 3 дні до від’їзду.

У разі зміни фактичного місця проживання/перебування заявник звертається за видачею довідки до уповноваженого органу за місцем фактичного проживання/перебування, а раніше видана йому довідка вилучається, про що вносяться відповідні зміни до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Заявник має право подати до уповноваженого органу повідомлення про зміну фактичного місця проживання/перебування або про добровільне повернення до покинутого постійного місця проживання через Портал Дія.

Довідку та виплату допомоги внутрішньо переміщеним особам можуть отримати лише громадяни, які перебувають на території України.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік