Мешканці та гості міста запрошуються на святкування Масляної! Веселі проводи зими та закликання весни вже традиційно будуть проведені на території Першого причалу. Народні гуляння відбудуться 6 березня о 14:00.
Святковий захід проводиться під патронатом міського голови Віталія Граждана. Організатори свята - ГО «Рибацький край» та ГО «Команда розвитку Аккерману», підготували цікаву програму з конкурсами та цінними подарунками.
У святковій програмі: атракціон для відчайдушних «Стовп із сюрпризами», жартівливі спортивні змагання, виступи кращих творчих колективів міста за участі Заслуженого працівника культури Валерія Цуркана.
На вас чекають народні забави з ряженими та хороводи! Млинці, вареники, пироги та інші смаколики у фуд-зонах. Для всіх відвідувачів – пригощання ароматним чаєм. Кульмінацією народних гулянь стане спалення опудала - символу Масляної.