Всесвітній день туризму відзначили в бібліотеці Білгорода-Дністровського


27.09.2022 15:50 113

27 вересня відмічається Всесвітній день туризму - свято, що відзначається з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн.

Працівники відділу обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки Білгород-Дністровської міської територіальної громади провели для своїх відвідувачів літературно-туристичну мандрівку «Мандруємо Україною: краєзнавчі орієнтири». Бібліотекарі виступили в ролі туристичних гідів для молоді та звернули особливу увагу на літературу з фонду бібліотеки, яка експонується на постійно діючій виставці «Тут кожен камінь історію дихає».

В ході імпровізованої туристичної подорожі присутні переглянули тематичні буклети, присвячені історії та сучасності рідного краю, його видатним мешканцям та талановитим майстрам. Були презентовані книги: «Одещина» фотоальбом, «Крепость Белгород(Аккерман)» А. Красножона, «Червоні грона» І. Тома, «Земля предков» А. Лозовської

Гортаючи сторінки фотоальбомів, відвідувачі заходу хоч на деякий час заглибились у минуле нашого краю, торкнулись до мудрих звичаїв та традицій наших далеких предків.

По закінченні заходу бібліотекар запросила молодь стати читачами бібліотеки та активно мандрувати книжковим світом і користуватися сучасними послугами бібліотечних закладів.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік