«Як бути толерантною людиною?» - розповідають бібліотекарі міста Білгорода-Дністровського


16.11.2023 15:09 173

16 листопада у Міжнародний День толерантності в КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» говорили з різними категоріями користувачів про терпимість, взаєморозуміння, людяність і добро. Як навчити людину толерантно ставитися до інших?

Дієвий рецепт і чарівна таблетка існують: навчайте власним прикладом! В Публічній бібліотеці для підопічних Білгород-Дністровського районного відділу Філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області бібліотекарі розповідали про толерантність. Під час актуальної розмови «Толерантність: мистецтво жити поряд» говорили як ставитися до кожного з розумінням і повагою, приймати відмінності інших, про людяність, спокій; продемонстрували відеоролики «Намисто з бірюзи» та «Добра дівчина». Провели онлайн тестування «Настільки ви толерантні» щоб кожен присутній зміг визначити для себе настільки він є толерантною людиною.

Для студентської аудиторії бібліотекарі відділу обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки провели годину-міркування «Планета толерантності: мистецтво жити гідно». Юнаки та дівчата взяли участь в тестуванні «Настільки ви толерантні?», ситуаційному диспуті «Відповідаємо толерантно» та пограли в «Асоціативний ряд». Також обговорили різні ситуації щодо проявлення толерантності та булінгу на прикладах літературних героїв: Катерини з однойменної поеми Т. Шевченка, Тома Сойєра з роману М. Твена. А ще, на згадку про зустріч, бібліотекарі подарували маленькі сердечки «Будемо толерантними».

В бібліотеці-філії ім. Лесі Українки зі школярами пройшла година спілкування «Є стільки на Землі народів». В культурно-освітньому медіа-центрі бібліотеки-філії ім. І. Нечуя-Левицького дітлахів згуртувала година спілкування «Планета толерантності: мистецтво жити гідно», а наприкінці заходу вони створили «Дерево толерантності».

Знайомити з поняттям «толерантність», зрозуміти і усвідомити, як жити толерантно – це маленькі кроки разом з бібліотекарями до великих досягнень наших користувачів.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік