Юні футболісти Білгород-Дністровської ДЮСШ представлятимуть Одещину на Всеукраїнському турнірі з аматорського футболу «Шкіряний м’яч-2023»


25.05.2023 17:16 91

25 травня на центральному міському стадіоні відбулися фінальні змагання з футболу серед дитячих юнацьких спортивних шкіл Одеської області за право представляти Одещину на всеукраїнських змаганнях з аматорського футболу «Шкіряний м’яч-2023», які проходитимуть влітку у м. Києві.

Білгород-Дністровський приймав юнацькі команди з футболу з м. Одеса, Арцизької ОТГ, Савранської ОТГ, Саратської ОТГ та інших громад області.

В фінальній боротьбі, юні футболісти Білгород-Дністровської дитячої юнацької спортивної школи (тренер Олександр Чумаченко) обіграли своїх суперників із Саратської ОТГ (ФК «Балкани») з рахунком 1:0 та вибороли право представляти Одещину на Всеукраїнському турнірі з аматорського футболу «Шкіряний м’яч-2023».

Вітаємо юних футболістів Білгород-Дністровської ДЮСШ з перемогою.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік