Юна піаністка Білгорода-Дністровського завоювала Гран-прі Міжнародного фестивалю мистецтв «TELENT FEST»


12.01.2022 15:17 55

Учениця Білгород-Дністровської школи мистецтв імені Л.Н. Гінзбург Юлія Коваленко (викладач Г.С. Шипіцина) взяла участь у ХХХІ Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «TELENT FEST» та за результатами конкурсних прослуховувань отримала найвищі оцінки та стала володарем Гран-прі у номінації «Інструментальний жанр (фортепіано)».

Фестиваль проходив у м. Київ за підтримки громадської організації «Центр освітніх інновацій та творчості «Гармонія». Він щорічно збирає кращих виконавців в різних номінаціях та вікових категорій. Виступи конкурсантів оцінювало професійне журі, до складу якого були запрошені провідні музиканти, діючі артисти, викладачі вищих навчальних закладів культури та мистецтв.

«TELENT FEST» проводиться з метою визначення і підтримки нових молодих талантів, естетичного розвитку підростаючого покоління, створення умов для реалізації творчих здібностей дітей.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік