З вдячністю волонтерам гуманітарної місії міста Сопот (Польща)


14.11.2022 14:37 81

14 листопада міський голова Віталій Граждан зустрівся з волонтерами міста Сопот (Польща), які прибули до Білгорода-Дністровського з гуманітарною місією на чолі з Henryk Staszewski.

«…Цінуємо неймовірну підтримку наших друзів з міста Сопот (Польща), які невпинно допомагають нашій громаді впоратися з викликами воєнного часу. Польща – це та країна, яка одна з перших підставила плече Україні. Допомагає гуманітарними вантажами, реабілітацією поранених, прихистком українців. Сьогодні надзвичайно раді були зустрітися з волонтерами гуманітарної місії міста Сопот та в знак вдячності, а також з нагоди Дня незалежності Польщі, який відзначався минулої п’ятниці, від імені всієї громади Білгорода-Дністровського привітали наших друзів та передали громаді міста Сопот справжні українські гостинці та обереги.

Дякуємо гуманітарній місії міста Сопот на чолі з Henryk Staszewski за цей знаковий візит, за постійну підтримку, за допомогу нашій громаді..», - зазначив під час зустрічі В. Граждан.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік