Захід до дня народження Тараса Шевченка


10.03.2023 15:36 12

9 березня 2023 року працівниками Публічної бібліотеки Білгород-Дністровської міської територіальної громади для підоблікових Білгород-Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області проведена літературна година «Вічний, як народ», яка була присвячена річниці від дня народження великого українського пророка, поета, художника Тараса Шевченка.

Даний захід покликаний виховати любов і повагу до спадщини, яку залишив поет. Адже це, безперечно, одна з найвидатніших постатей нашого народу, яка символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять.

Під час заходу працівники бібліотеки розповіли учасникам про творчий та життєвий шлях Тараса Шевченка, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України. Клієнти пробації мали змогу переглянути відео-кліпи сучасних виконавців, слова пісень яких є віршами Шевченка. Також для присутніх було представлено книжкову виставку, яка була призначена допомогти глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік