Захід до Дня партизанської слави для студентів Білгорода-Дністровського


22.09.2022 16:14 53

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. З нагоди відзначення цієї дати в бібліотеках міста відбувся цикл заходів присвячений цій даті.

Працівники відділу обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки провели для студентів Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій патріотичну годину «Діти-партизани - герої».

Бібліотекар розповіла студентам, про героїзм і подвиги партизанів під час Другої світової війни, про партизанський рух та підпілля в Одеській області. Наголосила, що ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму, як не повинні забувати сьогодні захисників України, які боронять нашу землю, ціною власного життя, від збройної агресії російської федерації, виховуючи в підростаючого покоління почуття патріотизму та гордості за наших героїв.

Публічна бібліотека запропонувала користувачам ознайомитись зі слайд-презентацією «Бійці невидимого фронту», а в бібліотеці-філії ім. О. Пушкіна експонується панорама пам’яті «Герої партизанських лісів», яка розповідає про історичний подвиг героїв партизан, які захищали нашу землю від нацистської навали.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік