Захід до Тижня історії та правознавства


13.10.2021 08:37 25

Право і справедливість полягають у тому, щоб кожний мав і робив своє так, аби ніхто не мав чужого і не позбавлявся свого. — Конфуцій

Школа – це простір життя дітей. У школі учень не готується до життя, а повноцінно живе, і тому всю діяльність навчання необхідно будувати так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя. Сучасне покоління формується в динамічному світі, в умовах постійного змінюваного інформаційного простору, що вимагає від молоді уміння швидко вирішувати життєві проблеми.

12 жовтня 2021 року психологом Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Оленою Чумак для учнів 10 класу ОЗ "Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" проведено виховну годину на тему «Знай свої права, але про обов’язки не забувай!»

Метою заходу було проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи, сприяння в усвідомленні важливості дотримання своїх прав та обов’язків, підвищення рівня культури поведінки, показати ефективні шляхи розв’язання конфліктних ситуацій; вчити використовувати в спілкуванні з іншими людьми тактику співробітництва, знаходити конструктивні способи розв’язання проблемних ситуацій; сприяти взаєморозумінню, виховувати повагу до товаришів, почуття відповідальності за свої слова і вчинки.

Учні активно залучились до участі, розглядали ситуації, виконували вправи та тести, переглядали відео та аналізували. Захід пройшов динамічно та у невимушеній обстановці.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік