Заклад освіти з дистанційними класами навчання під час дії воєнного стану


01.11.2023 15:26 122

Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради доводить інформацію до відома батьків, діти яких навчаються за кордоном.

З метою зменшення навантаження та збереження зв’язку з Україною учнів Білгород-Дністровського району, які виїхали з України внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації, й одночасно навчаються в закладах освіти країни перебування та закладах освіти міста Білгорода-Дністровського й Білгород-Дністровського району – визначено заклад загальної середньої освіти №7 міста Білгорода-Дністровського закладом освіти з класами дистанційного навчання для здобуття освіти дітьми міста Білгорода-Дністровського й Білгород-Дністровського району з предметів українознавчого компоненту, а саме:

на рівні початкової освіти – 1-4 класи;

на рівні базової освіти – 5-9 класи;

на рівні профільної освіти – 10-11 класи.

Освітній процес для таких учнів організовано відповідно до Типової освітньої програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки від 18.08.2023 №1014.

Тижневе навантаження становить від шести годин у початковій школі до восьми годин у старшій школі.

Водночас заклад зараховуватиме оцінювання з предметів, спільних для закордонних і українських закладів освіти, згідно з довідкою з місцевої школи.

Також інформуємо, що класи формуються при наявності не менше 15 учнів.

За додатковою інформацією звертатись до керівництва ЗЗСО №7 за адресою: м. Білгород-Дністровський, вулиця Південна,25, або до Управління освіти за адресою: вул. Михайлівська, 29, (04849) 2-22-05.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік