Заклади загальної середньої освіти Білгорода-Дністровського змагалися за звання кращих шахістів


27.01.2022 12:49 296

Міська Спартакіада з шахів серед закладів загальної середньої освіти міста проведена у шахово-шашковому клубі 25 січня. Склад команди - 2 юнаки + 1 дівчина. Якісну підготовку та волю до перемоги продемонструвала команда Академічного ліцею, в складі якої грали: 1 дошка – Коба Владислав, 2 дошка – Мещеряков Олег, 3 дошка – Баканча Владислава. Команда ліцею посіла I місце.

Найзапекліша боротьба розгорталася за призові місця. В останньому турі команда школи № 4 виграла у команди ЗЗСО №2 з рахунком 2-1, перемогу команді приніс Віталій Капланський на першій дошці. Таким чином, три команди мали по 2 очка, і все вирішилось за рахунок додаткових показників, які були кращими у ЗЗСО №4.

За підсумками змагання призові місця серед команд розподілилися:

1 місце – Академічний ліцей;

2 – ЗЗСО №4;

3 – ЗЗСО №2.

Баканча Владислава (Академічний ліцей) та Кубищенко Анастасія (ЗЗСО №1), які займаються у тренера Дитячої шахової академії «Умная пешка» Панфілова Олексія, виграли у всіх своїй суперниць та між собою зіграли в нічию. Таким чином, доля кращої вирішувалась в додатковій партії з блискавичної гри, де перемогу святкувала Владислава.

Особистий залік по дошках наступний:

1 дошка – Коба Владислав (Академічний ліцей).

2 – Лупаленко Олег (ЗЗСО №2)

3 – Баканча Владислава (Академічний ліцей).

Дівчата запрошені до особистого чемпіонату міста з шахів серед жінок.

Всі переможці та призери нагороджені грамотами від Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік