Засідання Білгород-Дністровської міської комісії з питань ТЕБ та НС


18.05.2023 13:30 36

Чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пройшло 18 травня під головуванням заступника міського голови Андрія Криштопова.

В ході засідання Комісія, за інформацією в.о. начальника КП «Білгород-Дністровськводоканал» Максима Мазуренка, затвердила заходи щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації пов’язаної з ризиком скидання стичних вод на території міста Білгорода-Дністровського.

Начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи міської ради Сергій Сергєєв на розгляд комісії представив проєкти рішень:

• Про вжиття заходів щодо покращення стану укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту і створення належних умов для перебування у них людей.

• Про організацію та проведення спеціальних об’єктових навчань, тренувань з питань цивільного захисту на підприємствах в установах та організаціях міста.

• Про організацію роботи та функціонування пунктів незламності в місті Білгороді-Дністровському у весняно-літньому періоді 2023 року.

Про стан пожежної безпеки у висотних будівлях та будівлях підвищеної поверховості доповів представник Білгород-Дністровського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Роман Щьотніков.

Начальник управління охорони здоров’я Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я міської ради Андрій Соломієнко, спільно з начальницею Білгород-Дністровського відокремленого підрозділу Державної установи «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб» Тетяною Дорошенко проінформували Комісію про питання щодо забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення міста.

Комісія затвердила комплексний план профілактики та боротьби з інфекційними хворобами, спільних для людей і тварин на території міста Білгорода-Дністровського на 2023 рік, а також план дій щодо готовності з метою реагування на спалах кору.

Крім того, в ході засідання розглянуто «Стратегію розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, на період 2023-2030 рр. в Одеській області» та «Операційний план реалізації на 2023-2024 роки Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики в місті Білгороді-Дністровському на період до 2030 року».


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік