Завершено ремонт покрівлі пологового відділення Білгород-Дністровської міської лікарі


21.10.2021 14:26 49

Міський голова Віталій Граждан разом з секретарем міської ради Олександром Скалозубом, директоркою Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Ольгою Ціпуленко, а також начальником КП «Управління капітального будівництва» Ольгою Трушкіною ознайомилися з проведенням завершального етапу ремонту покрівлі одного з корпусів акушерсько-гінекологічного відділення Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні (пологового будинку).

«Як і планувалося, всі роботи з реконструкції покрівлі на даному об'єкті були проведені впродовж двох місяців - до початку осінніх дощів і похолодання», - зазначив міський голова Віталій Граждан.

В рамках виконаних робіт з реконструкції покрівлі будівлі було проведено: відновлення елементів стропильної конструкції, утеплено основу, замінено покриття. Варто зазначити, що дах будівлі не ремонтувався з моменту здачі об'єкта в експлуатацію - в 1994 році.

Міський голова підкреслив, що в перспективі (за наявності фінансування) планується виконати роботи з утеплення фасаду будівлі, а також провести заміну вікон та дверей.

«Модернізація об'єктів соціальної інфраструктури нашого міста - одне з питань, якому ми приділяємо особливу увагу. Працюємо, щоб створювати для мешканців Білгорода-Дністровського кращі умови. Це - пріоритет», - підкреслив міський голова Віталій Граждан.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік