Зменшилась кількість випадків захворюваності на COVID-19 у Білгороді-Дністровському


21.02.2022 13:42 135

Як повідомляє Управління охорони здоров’я, за минулий тиждень в місті захворюваність на COVID-19 зменшилась: 248 випадків проти 297 попереднього тижня; серед дітей до 17 років зареєстровано 6 випадків.

До ковідного центру (Білгород-Дністровської центральної районної лікарні) госпіталізовано 35 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19 (попереднього тижня 60). Померло від ускладнень COVID-19 7 осіб (з них 4 мешканця міста). На даний час стаціонарну медичну допомогу отримує 59 хворих з діагнозом COVID-19, з них 25 мешканців міста. Киснево-залежних – 59.

Станом на 21 лютого 2022 в інфекційному відділенні Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні хворих з підозрою на COVID-19 немає. Відбір біоматеріалу для підтвердження діагнозу на COVID-19 методом ПЛР за тиждень проведено у 17 хворих, позитивних – 3, вони переведені для подальшого лікування в ЦРБ. В клініко-діагностичній лабораторії лікарні за минулий тиждень методом ІФА (імуноферментного аналізу) проведено 12 досліджень на COVID-19, позитивних - 3.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.ua



Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік