«Значення звичок і навичок для здоров'я»


06.06.2023 15:18 79

6 червня 2023 року в Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області для осіб міра покарань, яких не пов’язаних з позбавленням волі проведений семінар з елементами тренінгу на тему: «Значення звичок і навичок для здоров'я», за участю лікаря інфекціоніста КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня» Білгород-Дністровської міської ради» Петра Івановича Хаджи. Метою заходу було ознайомлення клієнтів пробації з етапами формування залежностей та варіантами їх подолання, сприяння в усвідомленні причин вживання психоактивних речовин.

Під час заходу обговорювали, які бувають шкідливі звички, але акцентували увагу на вживанні алкоголю та наркотиків, залежності від них, а також до яких це призводить наслідків: захворювання, які передаються статевим шляхом, скоєння кримінальних правопорушень, складні стосунки в сім’ї, тощо.

В процесі роботи відбувся конструктивний зворотний зв'язок з суб’єктами пробації, які поділились своїми враженнями, досвідом та ставленням до свого власного життя.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік