Зустріч з роботодавцями та незайнятим населенням Сергіївської громади


07.04.2023 15:08 55

Сьогодні, в умовах повномасштабної військової агресії проти нашої країни, служба зайнятості пропонує бізнесу та роботодавцям фінансову підтримку у вигляді активних програм. Саме тому інформування роботодавців громад стає пріоритетним напрямком у роботі фахівців Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості.

06 квітня 2023 року відбулася зустріч з роботодавцями та незайнятим населенням Сергіївської громади. Начальник відділу кар’єрного консультування Анастасія ЗЕМЛЯНА-УКРАІНЧУК та консультант роботодавця Ольга АДАМ надали консультації та роз’яснення з питань активних програм зайнятості. Ольга АДАМ відмітила, що уряд розширив програму стимулювання роботодавців шляхом надання різного виду компенсацій, зокрема постановою Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 р. № 124 затверджено новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних, особливо тих, хто є соціально незахищеними. Ці програми налаштовані саме на допомогу роботодавцям.

Також присутні були ознайомлені з можливостями:

- пройти навчання за ваучером для окремих категорій населення,

-підвищити або підтвердити кваліфікацію за професіями «Електрогазозварник» та «Кухар» на базі Одеського ЦПТО ДСЗ,

- отримати мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу.

Фахівці служби зайнятості продовжують прямувати до визначеної мети – допомогти у працевлаштуванні всім, хто цього потребує. Адже кожен працевлаштований українець, кожне новостворене робоче місце – це крок до нашої спільної перемоги.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік