Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення міської ради від 08.10.2009р №820-V “Про затвердження «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Білгород-Дністровського «КОДЕКС ЧИСТОТИ»


30.09.2016 11:35 483

1.Вид та назва регуляторного акта:
Рішення міської ради від 08.10.2009р № 820-V Про затвердження «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Білгород – Дністровського «КОДЕКС ЧИСТОТИ».
2. Назва виконавця заходів періодичного відстеження: Управління житлово-комунального господарства Білгород-Дністровської міської ради.
3. Цілі прийняття акта:
Підвищення рівня благоустрою території міста, забезпечення належного санітарного стану міських територій, недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ, забезпечення ефективного використання та збереження об’єктів зовнішнього благоустрою міста, зелених насаджень, зниження рівня шуму.
4. Строки виконання заходів з відстеження:
Заходи з відстеження даного регуляторного акту проводились протягом січня-серпня 2016 року.
5. Тип відстеження: Повторне відстеження.
6. Методи одержання результатів відстеження:
Результативність даного регуляторного акта відстежувалась методом проведення візуального відстеження покращення санітарного стану території міста, збору та аналізу статистичних даних стосовно підтримки належного санітарного стану міста, відновлення та збереження належного рівня благоустрою, даних адміністративної комісії .
7. Показники, на основі яких відстежувалась результативність:
На апаратних нарадах щотижнево підіймалися та всебічно розглядалися з наданням відповідних доручень питання щодо благоустрою та поліпшення санітарного стану на території міста та якості роботи підприємств МЦ «Благоустрій», КП «Автотранссервіс» , КП «ЖЕО-1», щодо забезпечення чистоти і порядку. Для контролю за санітарним утриманням міста інспекцією з благоустрою міста щотижнево проводилися санітарні п’ятниці.
За 8 місяців 2016 року КП «Автотранссервіс» було вивезено на звалище ВК «Екологія» та ККП «Бритівка» - 23950,0 м3 відходів, МЦ «Благоустрій» на звалище ККП «Бритівка»- 572,4 м3.
Кількість складених у 2016 році адміністративних протоколів та постанов про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення у сфері благоустрою за ст. 152 КУпАП склало 135 актов. 8. Оцінка результаттивності реалізації регуляторного акта :
З прийняттям Правил було посилено контроль за збереженням та утриманням об’єктів благоустрою. Суб’єкти підприємництва з більшою відповідальністю стали ставитись до питань санітарного стану та утримання закріпленої і прилеглої території.
Завдяки встановленню чітких вимог стосовно утримання об’єктів благоустрою розширено сферу впливу та відповідальності за порушення Правил. Дія регуляторного акта сприяє збереженню та утриманню об'єктів зовнішнього благоустрою в належному санітарно-технічному стані. Збільшились надходження до місцевого бюджету від сплати штрафів за порушення благоустрою. Правила надали змогу забезпечити захист інтересів територіальної громади міста в сфері благоустрою.
Начальник УЖКГ
М.Ф.Зініч
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік