Звіт про роботу міської спостережної комісії при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за І півріччя 2023 року


18.07.2023 16:45 27

За І півріччя 2023 року міською спостережною комісією при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради, яка затверджена рішенням виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради №342 від 18.09.2020 року, проведено 6 засідань. На комісіях затверджено план роботи міської спостережної комісії при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради на 2023 рік, розглянуто матеріали стосовно 6 осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі.

За звітний період при соціальному інспектуванні та оцінюванні індивідуальних потреб осіб у соціальних послугах прийнято рішення про надання соціальних послуг Білгород-Дністровським міським центром соціальних служб 2 особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

В рамках співпраці Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб з уповноваженим органом з питань пробації за І півріччя 2023 року проведено тренінг на тему: “Попередження прояву насилля” та бесіду на тему: “Профілактика туберкульозу” для осіб, міра покарання яких не пов'язана з позбавленням волі.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік